Jan Kanyza

  • Jan Kanyza

    Červená pečeť

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1999, 31,5 x 47,7 cm, sign. PD Jan Kanyza 99, rám, č. 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Nedbala na AMU v Praze, spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance 95, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)