Irena Křivánková

(1972)

  • Irena Křivánková

    (1972)

    Fragmenty

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2015, 30 x 30 cm, sign. vzadu I. Křivánková, Fakulta výtvarných umění v Brně,ak. mal. Miroslav Štolfa, prof. Jiří Načeradský

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)