Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Ruka

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 65,5 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 67/100, flíčky na papíře, na levé straně natrženo, okraje papíru lehce pomačkané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Souznění

    Položka č.: 229

    litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD K. Laštovka, papír lehce zažloutlý a ohmataný, na dvou místech lehce natržený, rožky papíru jsou ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze