Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na dvorku

    No.: 117

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    olej, karton, 1906, 36 x 46 cm, sign. PD LKuba 06, rám, velmi vzácná autorova žánrová malba se sociálním motivem charakterizujícím českou vesnici na přelomu století, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)