Vlastimil Zábranský

  • Vlastimil Zábranský

    Zalévat?

    No.: 252

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 28 x 21 cm, papír v jednom místě nepatrně zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Těžká myšlenka, Svatební košile

    No.: 253

    litografie, tuš, 2006, 29,5 x 20,7 cm, sign. DU Zábranský 2006, oboustranná grafika/kresba, papír místy zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Vlastimil Zábranský

    No.: 254

    tuš, papír, 30,1 x 21,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Vlastimil Zábranský

    Postavy

    No.: 255

    tuš, papír, 20 x 27 cm, rám, papír místy zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Vlastimil Zábranský

    Žena, Muž

    No.: 256

    tuš, fix, papír, 2007, 29,7 x 20,7 cm, sign. PD Zábranský 2007, oboustranná kresba, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Vlastimil Zábranský

    Hádanka: Pozorujete v chování některého z mužů asociální prvky?

    No.: 257

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    tuš, papír, 22,5 x 27,3 cm, sign. DU Zábranský, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Dvojice

    No.: 258

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    tuš, papír, 1966, 32 x 24 cm, sign. DU Vlasta Zábranský 1966, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)