František Hodonský

  • František Hodonský

    Keř na břehu

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2017, 90 x 70 cm, sign. PD Hodonský, lišta, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální malb…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)