Gejza Angyal

(1888-1956)

  • Gejza Angyal

    (1888-1956)

    Černý Kamen na Velké Fatře

    No.: 319

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 30,3 x 35 cm, sign. PD G. Angyal, Gejza Angyal byl malíř a grafik. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Budapešti. V roce 1910 získal diplom profesora kreslení. Byl členem Maďarské společnosti pro vědu, literaturu a umění v Bratislavě, od roku 1920 Jednoty výtvarných umělců Slovensk…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)