Jana Křížová

  • Jana Křížová

    Barevné myšlenky

    No.: 285

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1994, 68 x 48 cm, sign. PD Jana Křížová 1994, rám, na zadní straně věnování autorky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)