Jana Křížová

  • Jana Křížová

    Barevné myšlenky

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1994, 68 x 48 cm, sign. PD Jana Křížová 1994, rám, na zadní straně věnování autorky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)