Jelizaveta Ginčanskaja

(1988)

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    (1988)

    Stříbrný les

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    olej, akryl, plátno, 2022, 60 x 80 cm, sign. na zadní straně Elizaveta Hinchanska, klínový rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)