Rostislav Hudeček

(1916-?)

  • Rostislav Hudeček

    (1916-?)

    Chrámový žebrák

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    olej, dřevěná deska, 1937, 40 x 30,5 cm, sign. LD Hudeček R., sign. vzadu Hudeček Rostislav 1937, rám, přiložen doklad o koupi z roku 1997 Antikva nova Praga, vzadu popsáno

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)