Jiří Šalamoun

(1935-2002)

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2002)

    Chiliastika 3

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1982-83, 63,5 x 48 cm, sign. DU Šalamoun 82-83, rám, č. 5/30, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků.

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)