Libor Vojkůvka

(1947-2018)

  • Libor Vojkůvka

    (1947-2018)

    Co se děje za obrazem

    No.: 277

    Auction price: 29.800 CZK (1.242 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    domalovaná originální reprodukce na plátně, 2018, 85,5 x 60,5 cm, sign. LD Libor No. 8, rám, č. 8/10, Tištěno 10ks, každý exemplář signován a dotvořen autorem drobnými zásahy olejovou barvou. Přiložen signovaný autorský certifikát. Libor Vojkůvka (1947–2018) v roce 1989 opustil původní profesi zahra…

    Current price: 29.800 CZK (1.242 €)