Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Holčička s mašlí

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Polní kytice

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 33,7 x 24,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Květen

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Srpen

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)