Gennadij Alexandrov

Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.

  • Gennadij Alexandrov

    Fibonnaciho spirála

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 2020, 32,6 x 32,6 cm, sign. PD Alexandrov 2020, č. 6/50, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Modigliani

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    akvarel, monotyp ,papír, 56 x 75 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Položka č.: 330

    akvarel, monotyp ,papír, 2018, 75,5 x 56 cm, sign. PD Alexandrov 18, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.