Jan Chlup

(1985)

  • Jan Chlup

    (1985)

    Žlutý expres

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2007, 60 x 100 cm, sign. PD Jan Chlup 07

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)