Vladimír Kafka

(1963-2018)

  • Vladimír Kafka

    (1963-2018)

    Myšlenkový útvar

    No.: 282

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, asambláž, olej, plátno, 2003, 45,5 X 35,5 cm, sign. na zadní straně Vladimiír Kafka 2003, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)