Zdeněk Raiser

  • Zdeněk Raiser

    Pražský podzim

    No.: 275

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser, napínací rám, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš neza…

    Current price: 9.000 CZK (375 €)