Rudolf Kundera

(1911-2005)

  • Rudolf Kundera

    (1911-2005)

    Paříž

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1939, 32 x 49 cm, sign. PD Rudolf Kundera/Paříž39, rám, papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)