Štěpán Molín

(1980)

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Zelená

    No.: 150

    Auction price: 10.500 CZK (438 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, kombinovaná technika, 2020, 30 x 40 cm, sign. vzadu Molín 2020, je absolventem AVU v Praze, kde studoval pod vedením Michaela Rittsteina. Jeho tvorba je charakteristická zachycováním různých městských zákoutí, často v ponuré atmosféře. Zvláštní nostalgická atmosféra jeho obrazů je pod…

    Current price: 10.500 CZK (438 €)