Jiří Šalamoun

(1935-2022)

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Pátek 13.

    No.: 213

    Auction price: 8.800 CZK (367 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1981, 29,8 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, rám, č. XII/XX, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, the d…

    Current price: 8.800 CZK (367 €)

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Ortel

    No.: 214

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    litografie, 1990, 42 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 90, rám, č. 87/100, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, the dis…

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)