Josef Tomáš Blažek

(1884-1962)

malíř, kreslíř, profesor kreslení na reálce v Karlíně, pseudonymy: F. Jeteba, Alois Kuchař

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Nečekaná návštěva

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1950, 29,5 x 37,5 cm, sign. LD JTBlažek 11.2.1950, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Jesličky

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    olej, plátno, 1951, 33 x 45 cm, sign. PD JTBlažek 1951, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)