František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    barevný dřevoryt, 39 x 30,2 cm, sign. PD F. Kobliha, A.T., papír je lehce zašpiněný, na horním okraji má papír stopy po lepence, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Pokušení sv. Antonína

    Položka č.: 196

    dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Pokušení sv. Antonína I.

    Položka č.: 197

    dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar