MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Granátové ryby

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • MICL

    (1969)

    Černé jezero

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    olej, plátno, 2024, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 24, MICL je sochař a malíř, absolvent Akademie výtvarných umění, představitel současné realistické malby. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a ero…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)