Peter Paul Rubens

(1577-1640)

  • Peter Paul Rubens

    (1577-1640)

    Obětování Izáka

    No.: 183

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    mědiryt, 1614 ?, 38,5 x 30 cm, značeno v desce Petro Paulo Rubens pincit, rám, místy neodborně restaurováno (několik trhlin v papíru, papír místy pokrčený)

    Current price: 14.000 CZK (584 €)