Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zátiší s ovocem

    No.: 71

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    olej, dřevo, 1945, 18 x 35,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    U stolu

    No.: 72

    oleo-monotyp, 1945, 25,5 x 17,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, na zadní straně popsáno autorem: oleo-monotyp, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Masový skřet

    No.: 73

    Auction price: 145.000 CZK (6.042 €)

    akryl, sololit, plátno, 1994, 9,5 x 71 cm, sign. PN Bělocvětov 94, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných mění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz před…

    Current price: 145.000 CZK (6.042 €)