Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    olej, dřevo, 1945, 18 x 35,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    U stolu

    Položka č.: 72

    oleo-monotyp, 1945, 25,5 x 17,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, na zadní straně popsáno autorem: oleo-monotyp, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Masový skřet

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 145.000 CZK (6.042 €)

    akryl, sololit, plátno, 1994, 9,5 x 71 cm, sign. PN Bělocvětov 94, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných mění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz před…

    Aktuální cena: 145.000 CZK (6.042 €)