Karel Šimůnek

(1869-1942)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Akt se slunečníkem

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1928, 48 x 33 cm, sign. PD K. Šimůnek 1928, rám, při okrajích mimo kresbu místy mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)