Ladislav Kuklík

  • Ladislav Kuklík

    Torzo

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    lept, akvarel, 1990, 59 x 38 cm, sign. DU L. Kuklík 1990, č. 13/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

  • Ladislav Kuklík

    Cirkus

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    lept, akvarel, 1986, 59 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík 1986, A.T., žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Ladislav Kuklík

    Jaro, Léto, Podzim, Zima

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    4x lept, akvatinta, 1988, 9,5 x 17,8 cm, vše sign. DU L. Kuklík 1988, rám, č. 87/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)