Jakub Špaňhel

(1976)

  • Jakub Španhěl

    (1976)

    Kyjev sv. Andrij

    No.: 166

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 2022, 102 x 72 cm, sign. PD Špaňhel 2022, č. 9/100

    Current price: 6.000 CZK (250 €)