Stařena čtoucí knihu

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 30,5 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Filosof (Portrét staršího muže s plnovousem)

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    olej, plátno, pravděpodobně 1. polovina 18. století, 55,5 x 41,5 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva, rentoilováno, místy sedřená malba, restaurováno

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Dívka s psíkem a růží - Capodimonte

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    porcelán, v. 70 cm, značeno na podstavci Capodimonte, výška s podstavcem 87 cm, porcelánka Capodimonte je slavná italská manufaktura založená v roce 1743 v Neapoli králem Karlem III. Capodimonte je známá svou výrobou jemného porcelánu, zejména květinových dekorací, sošek, a ozdobných předmětů. Porce…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)