Ivan Komárek

(1956)

SEZNAM AUTORŮ

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Hledící

    Položka č.: 341

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 2018, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Zátiší

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 2018, 29,5 x 21 cm, sign. DU I Komárek 2018, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    V pokoji

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek 2011, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Výhled na Pražský hrad

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2000, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Ženské akty

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, akvarel, koláž, papír, 1996, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Skupina

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tužka, pastelky, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Sedící akt

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, běloba, papír, 2017, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Tváře

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 21 x 29,5 cm, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Detailní pohled

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, fixa, papír, 2018, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Polibek

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2016, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Mezi dvěma ženami

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tužka, pastelky, fix, 2014, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Mužský akt

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Folklór

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Rodina

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    V Galerii

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2006, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Dvě postavy

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, koláž, akvarel, papír, 2009, 21 x 29,5 cm, sign. PN I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Náplavka

    Položka č.: 357

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1998, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    V lese

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Memento mori

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, akvarel, fix, papír, 2020, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    V kruhu

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Kytka č. 68

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.542 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, asambláž, 2018, 50 x 70 cm, sign. DU Komárek 2018, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 37.000 CZK (1.542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Šášové

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    koláž, kombinovaná technika na plechu, 1992, 145 x 100 cm, sign. LN Ivan Komárek 1992, sign. PD Komárek, Obrazy figurálního malíře Ivana Komárka, vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samo…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook