Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Demonstrace

    No.: 16

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, 1967, 37 x 52 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiří Načeradský

    Trio

    No.: 17

    lept, 1967, 29 x 37,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Nedělní procházka

    No.: 18

    lept, 1967, 29 x 40 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Nepřehledná situace

    No.: 19

    lept, 1967, 39,5 x 49 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Exprese

    No.: 20

    lept, na rubu kresba tužkou, 1967, 49 x 32 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Života bído, přec tě mám rád

    No.: 21

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    lept, 1967, 35 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 4/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Jiří Načeradský

    Rekreanti

    No.: 22

    lept, 1967, 36,5 x 49,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Procesí a vzducholoď

    No.: 23

    suchá jehla, 1967, 47,5 x 47 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 7/8, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Běžec/Nahý muž

    No.: 31

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka zírající

    No.: 32

    Auction price: 52.000 CZK (2.167 €)

    akryl, plátno, 2012, 45,5 x 55,5 cm, sign. DU Načeradský 2012, rám, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sá…

    Current price: 52.000 CZK (2.167 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž s maskou

    No.: 48

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    kvaš, tuš, papír, 1992-5, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 49

    pastel, akvarel, papír, 1998, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 98, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Venuše

    No.: 50

    olej, plátno, 2012, 40 x 50 cm, sign. PD Načeradský 2012, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma ženství zůstávalo záminkou pro jeho výtvarné zpracování v různých stylech i v…

  • Jiří Načeradský

    Školní výlet

    No.: 154

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    lept, 1973, 49,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 73, autorský tisk, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Jiří Načeradský

    Erotický svět

    No.: 155

    suchá jehla, 1973, 38 x 53 cm, sign. PD Načeradský 73, č. 3/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15