Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Květinový motiv

    No.: 192

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Termination of first bid: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD M Švabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)