Slívův Kafka, Kafkův Slíva
Mimořádná aukce s datem ukončení 21.8. 2024. V případě zájmu o prohlédnutí položek nás kontaktujte na adrese nabrezi@galerie-vltavin .cz nebo na tel: +420 604 215 296
Jiří Slíva
Franz Kafka Blues
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:00
litografie, 32 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Slíva , rám, č. 9/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Jiří Slíva
I dreamed I was Kafka
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:01
litografie, 32 x 42,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 8/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Jiří Slíva
Multiple Kafka
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:03
litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 15/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Jiří Slíva
Kafka-Sky Prague Hommage á Magritte
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:04
litografie , 43 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 5/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Úplněkafka
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:05
litografie , 42,8 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 6/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Kafka, Golem, Švejk
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:06
litografie , 25 x 33 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 26/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Jiří Slíva
Zámek Proměna
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:07
akryl, plátno, 2024, 40 x 19,5 cm, sign. PD Slíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Jiří Slíva
Verwandlung x 4 - Beatles
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:08
kresba, 29 x 19 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Jiří Slíva
Tango Kafkaesco
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:09
litografie, 39 x 23 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 26/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Slíva
Franz Kafka kouká z vln
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:10
lept, 28,6 x 23,2 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 13/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Jiří Slíva
Franz Kafka na brouku
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:11
lept, 2012, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 11/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Jiří Slíva
Metamorphosis de Luxe
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:12
lept, 2016, 20,4 x 29,1 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, A.T., soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Book Review
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:13
lept, 2014, 24 x 24 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 11/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Frrrranz
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:14
litografie, 39 x 25 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 10/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
28 shades of Kafka
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:15
litografie, 38 x 48 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 24/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Franz Kafka v zajetí písma
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:16
lept, 39 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 22/30, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Jiří Slíva
Buddha
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:17
litografie, 42,1 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 7/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Normal Genial
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:18
akryl, plátno, 50 x 39,5 cm, sign. PD Slíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Jiří Slíva
Rodácy
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:19
kresba, 21 x 29 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10.500 CZK (438 €)
Jiří Slíva
Schwarz Kafka
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:20
litografie, 28,5 x 20 cm, sign. LD Jiří Slíva, rám, č. 32/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Franz Kafka na brigádě
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:21
kresba, akvarel, 28,2 x 19,2 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Jiří Slíva
Ex libris JS
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:22
lept, 2012, 14,7 x 7,3 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Jiří Slíva
Broučci
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:23
litografie, 19 x 29 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 10/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jiří Slíva
Kurz absurdního románu
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:24
kresba, 19 x 28,5 cm, sign. LD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Republique Kafkasque
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:25
kresba, akvarel, 2018, 25,5 x 19 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Jiří Slíva
Kafka Open
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:26
suchá jehla, 34,4 x 19,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 7/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Bambino di Kafka
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:27
kresba, 2018, 29,5 x 21 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Proces
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:28
lept, 2019, 19,5 x 20,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 7/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Slíva
Marx, Kafka, Orwel
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:29
kresba, 19 x 29 cm, sign. LD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Jiří Slíva
Ceci n est pas
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 20:30
kresba, 28,7 x 39,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar