Jan Konůpek
Novoročenka JUDr. Kamila Reslera
No.: 267728Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:26
etching, 1936, 13,1 x 9,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 500 CZK (21 €)
Anna Macková
(1887-1969)
Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová
No.: 267729Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:28
woodcut, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. lower/right A. Macková 1928, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Alois Moravec
Váza s kyticí na stole
No.: 267758Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:30
oil, canvas, 1930, 46 x 61 cm, sign. lower/right A. Moravec 30, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelec…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Martin Kurel
Franz Kafka: Zámek
No.: 267942Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:32
divadlení plakát, 1991, 82 x 59 cm, při okraji pokrčený, roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
.
Čechov na Jaltě
No.: 267944Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:34
divadlení plakát, 1996, 100 x 35,5 cm, přeložený, při okrajích pokrčený, místy poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Milan Čech
Thornton Wilder: Naše městečko
No.: 267945Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:36
divadlení plakát, 1992, 62,5 x 45; 58 x 42 cm, návrh na plakát (koláž, tužka, papír) + plakát, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Aleš Najbrt
34. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary
No.: 267948Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:38
filmový plakát, 1999, 98 x 68,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Aleš Najbrt
No.: 267949Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:40
Current price: 500 CZK (21 €)
.
WC filme
No.: 267951Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:42
filmový plakát, 67,5 x 47,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Martin Kaiser
Vladimír Morávek: Nuda v Brně
No.: 267952Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:44
filmový plakát, 83 x 58 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Kopřiva, Brom
Arthur Shnitzler: Zelený papoušek; Josef Topol: Hodina lásky
No.: 267954Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:46
divadlení plakát, 1971, 97 x 68 cm, zažloutlý, potrhaný, roztržený papír, skvrny na papíře, horší stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Kopřiva, Brom, Koudelka
A.P. Čechov: Tři sestry
No.: 267955Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:48
divadlení plakát, 1971, 97 x 68 cm, zažloutlý, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Poš
(1944-2015)
Jakim Jakimov: Pozvání na večírek
No.: 267956Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:50
filmový plakát, 1981, 83,5 x 58,5 cm, DU s Markétou v roce 1992 Petr Poš, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Petr Poš
(1944-2015)
Kresby, grafika
No.: 267958Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:52
výtvarný plakát, 34,5 x 45,5 cm, PN Ahoj Milane! Zastav se Petr Poš, přeložený, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Pavel Jasanský
Kamil Lhoták
No.: 267962Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:54
výtvarný plakát, 1980, 90 x 60,5 cm, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Pavel Jedlička
Zdeněk Pešánek
No.: 267964Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:56
výtvarný plakát, 99 x 69 cm, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Ševčík
Kilián Ignác Dientzenhofer a umělci jeho okruhu
No.: 267965Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:58
výtvarný plakát, 1989, 81,5 x 57,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
.
New new painters
No.: 267966Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:00
výtvarný plakát, 84 x 59,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
.
Letem českým světem
No.: 267967Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:02
výtvarný plakát, 84 x 55 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Martinek
Statek v zimě
No.: 269980Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:04
olej, karton, 37 x 52 cm, sign. PD Martinek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
J. Krupka
Jihlava
No.: 269981Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:06
akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Rusňák
(1911-2001)
Portrét Marcelky
No.: 273704Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:08
pencil, paper, 52 x 40 cm, signed upper/ righ J. Rusňák, rám, description label at the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Orchidej
No.: 273770Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:10
Jan Rusňák
(1911-2001)
Děvčátko v kroji
No.: 273777Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:12
oil, cardboard, 25,5 x 12,5 cm, signed lower/right Rusňák, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jan Rusňák
(1911-2001)
Tulipány
No.: 273800Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:14
tempera, paper, 82,5 x 21 cm, signed lower/right J. Rusňák, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Jan Rusňák
(1911-2001)
Lilie
No.: 273801Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:16
oil, cardboard, 39 x 39 cm, signed upper/left J. Rusňák, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jan Rusňák
(1911-2001)
No.: 273802Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:18
oil, hard rock, 45 x 65 cm, signed upper/ righ J. Rusňák, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Nejasná událost
No.: 275890Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:20
akryl, plátno, 65 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Hans Tiburtius
(1892-1958)
Ulička
No.: 278996Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:22
lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Adolf Oswald Erich
(1883-1946)
Na promenádě
No.: 278997Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:24
litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)