Eduard Klika
Zpěv organů
No.: 242388Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:10
Current price: 80 CZK (4 €)
Jan Konůpek
Ornament, Ex libris Antonín Grimm
No.: 224234Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:11
dřevoryt, 5 x 5,5 cm, monogram KPK v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 70 CZK (3 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Na lovu
No.: 251261Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:12
litografie, 1982, 15,9 x 7,4 cm, sign. DU B. Krátký 82, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of prof. J. Konupek, J. Solaro at The State Graphic School in Prague, attended the evening courses at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and the graphic atelier of prof. Pukl…
Current price: 70 CZK (3 €)
František Nechvátal
No.: 250954Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:13
litografie, 1955, 15,8 x 11 cm, sign. DU Liesler 1955, nepatrně zažloutlý papír, pravý horní roh a levý dolní roh papíru lehce pokrčen (nezasahuje do grafiky), LD papír lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Man…
Current price: 80 CZK (4 €)
Dívka a slunce
No.: 250944Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:14
litografie, 1987, 20 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 87, na zadní straně papír odřen, lehce přesvitá i na přední stranu papíru s grafikou, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Asso…
Current price: 80 CZK (4 €)
Pavel Lisý
Vyšehrad
No.: 260068Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:15
litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU
Current price: 120 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Muž s puškou
No.: 242937Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:16
lavírovaná tuš, 22 x 16,2 cm, zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
V záři
No.: 242935Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:17
akvarel, tužka, papír, 35 x 24,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Děti s kuřátky
No.: 242399Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:18
tužka, papír, 22,5 x 32 cm, lehce ztažloutlý, zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
U stolu
No.: 242398Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:19
tužka, pero, papír, 16 x 10 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Práce na polích
No.: 242396Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:20
tuš, tužka, papír, 29,5 x 45 cm, ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Portrét muže
No.: 234096Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:21
Current price: 70 CZK (3 €)
A. Václav Mašek
Čtení
No.: 234093Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:22
Current price: 90 CZK (4 €)
Rafaelle Morchen
(1758-1833)
Tasso
No.: 246876Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:23
mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Hart from a print by Raffaelle Morghen, při levém okraji papír zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Rafaelle Morchen
(1758-1833)
Francis Petrarch
No.: 246875Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:24
mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD Robt hart sct.; LD Raffaelle Morhen pinxt., mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Anna Nečasová
No.: 220932Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:25
akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Ad. Neumann
Don Manuel
No.: 262644Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:26
kolorovaná mědirytina, 17,4 x 12,9 cm, značeno PD Ad. Neumann gest.; LD A. v. Ramberg gez., lehce zahnědlý papír z drobmnými tmavšími tečkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Bodlák
No.: 243395Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:32
litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
Muži u portrétu
No.: 242473Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:33
dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 70 CZK (3 €)
Svojanov a Rychnov
No.: 242472Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:34
litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
České umění XIX. století
No.: 267382Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:35
tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
No.: 249471Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:36
lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Jezdec
No.: 242479Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:37
litografie, 13,2 x 12 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Portrét muže
No.: 234099Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:38
tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Domek u cesty
No.: 229947Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:39
mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Domy u řeky
No.: 228259Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:40
Current price: 60 CZK (3 €)
4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)
No.: 260931Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:41
4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Karel Oberthor
Mušketýr s růží
No.: 249473Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:42
litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 70 CZK (3 €)
Jiří Pařík
(1930-1999)
Koule na noze
No.: 261068Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:43
tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Arnold vom Melchtal
No.: 246860Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:44
kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)