Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Noc
No.: 212Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:31
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD ZKuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids