Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Berchtesgarden

    No.: 734

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:51

    olej, karton, 38 x 51 cm, malba zachycuje oblast v bavorských Alpách kde stálo známé Hitlerovo Orlí hnízdo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Rozbouřené moře

    No.: 735

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:52

    olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Neznámý autor

    Indický motiv

    No.: 736

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:53

    malba na hedvábí, 34,5 x 21 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Indonéský motiv

    No.: 737

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:54

    tuš, tempera, zlato, papír, 21 x 34,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pivoňky

    No.: 738

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:55

    olej, sololit, 40 x 34,2 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mona Lisa

    No.: 739

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:56

    olej, plátno, 70 x 50 cm, klínový rám, soudobá malířská reprodukce slavné Leonardovy malby vzniklé v letech 1503-19, portrétu Lisy del Giocondo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata

    No.: 740

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:57

    rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dobytí Bastily

    No.: 741

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:58

    rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Heraldické znamení

    No.: 742

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:59

    podmalba na skle, 25 x 20 cm, rám, dole text: Zur Inbetriebnahme der Linotype Fotosatzanlage bei M S R n.p., Praha, Berthold a Stempel, Wien, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Samurajové

    No.: 743

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 15:00

    japonský dřevoryt, 25,5 x 18,5 cm, soutisk dvou starých japonských dřevorytů na hedvábném papíře, PN značeno razítky tiskařské dílny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chalupy

    No.: 744

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 15:01

    olej, karton, 29,5 x 49 cm, rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut dvou čínských akvarelů

    No.: 745

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 15:02

    akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pohled na Pražský hrad a Karlův most

    No.: 945

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 18:22

    akvarel, papír, 1978, 52 x 31 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Svatá Magdaléna

    No.: 950

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 18:27

    podmalba na skle, 29 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Filosof (Portrét staršího muže s plnovousem)

    No.: 116

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, pravděpodobně 1. polovina 18. století, 55,5 x 41,5 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva, rentoilováno, místy sedřená malba, restaurováno

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Stařena čtoucí knihu

    No.: 114

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 30,5 x 25 cm, rám

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dívka s psíkem a růží - Capodimonte

    No.: 280

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 26. 09. 2024 15:00

    porcelán, v. 70 cm, značeno na podstavci Capodimonte, výška s podstavcem 87 cm, porcelánka Capodimonte je slavná italská manufaktura založená v roce 1743 v Neapoli králem Karlem III. Capodimonte je známá svou výrobou jemného porcelánu, zejména květinových dekorací, sošek, a ozdobných předmětů. Porce…

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    No.: 226453

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 23. 09. 2024 15:06

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Projekce

    No.: 179059

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:02

    combined technique, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dedication below, slightly yellowed, wavy paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    No.: 186104

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:04

    pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: k CZK

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    No.: 197728

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:18

    lithography, 13,2 x 17,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    No.: 201123

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:20

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Strom

    No.: 213149

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:26

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Cheb

    No.: 223795

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:30

    litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Vesnice

    No.: 231314

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:42

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Japonská kreslená dívka

    No.: 251459

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 14:54

    tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Studie stromu

    No.: 260167

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 15:08

    olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Karlštejn

    No.: 274320

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 15:38

    lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mlynářka

    No.: 275968

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 24. 09. 2024 15:48

    oil, canvas, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, consulted and verified by PhDr. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 17 000 - 22 000 Kč CZK

  • Neznámý autor

    Český plakát 1890 - 1914

    No.: 279815

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 25. 09. 2024 14:16

    tisk, papír, 1971, 49 x 69,5 cm, plakát k výstavě, Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1971 - 1972, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.