Dimitrij Kadrnožka
Jolanta
No.: 82Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 16:21
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1964, r. V. Gorikker, pomačkané okraje, při levém okraji trhlinky, jinak dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Dimitrij Kadrnožka
Ženich z Austrálie
No.: 171Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 21:50
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1964, r. S. Bareja, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Dimitrij Kadrnožka
Květ
No.: 652Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:33
litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnožka, pasparta, č. 17/117
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Dimitrij Kadrnožka
PF, Bez názvu
No.: 647Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:38
1x olej, papír, 1x litografie, 1980, 1981, 16 x 8; 13,5 x 10 cm, sign. PD Kadrnožka
Current price: 400 CZK (17 €)
Dimitrij Kadrnožka
Kořalka
No.: 274033Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 10:03
litografie, 1979, 33 x 23,5 cm, sign. PD Kadrnožka 79, č. 74/75
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids