-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
In the Garden of Eden
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:31
litografie, 26, 5 x 23 cm, značeno PD Abel Pann, list 1/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And the spirit of God moved upon the face of the waters
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:32
litografie, 20 x 20, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 2/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And there was light
Položka č.: 776Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:33
litografie, 27, 3 x 21 cm, značeno PD Abel Pann, list 3/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And God made…the lesser light
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:34
litografie, 27, 5 x 21, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 6/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And God said Let the earth bring the living creature
Položka č.: 778Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:35
litografie, 23, 6 x 22, 1 cm, značeno PD Abel Pann, list 8/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Ye will surely not die
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:36
litografie, 27, 3 x 19, 5 cm, značeno PD Abel Pann, list 12/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
The wandering of Adam and Eve
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:37
litografie, 26, 2 x 20, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 17/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
...And Abel was a keeper of sheep...
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:38
litografie, 28, 2 x 20 cm, značeno PD Abel Pann, list 18/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
…Cain was a tiller of the ground
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:39
litografie, 26, 4 x 22, 8 cm, značeno PD Abel Pann, list 19/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Cain rose up against Abel his brother, and slew him
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:40
litografie, 27, 8 x 20 cm, značeno PD Abel Pann, list 20/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
...Fugitive and vagabond shalt thou be on earth
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:41
litografie, 28, 2 x 18 cm, značeno PD Abel Pann, list 22/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Abels funeral procession
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:42
litografie, 27, 5 x 21, 3 cm, značeno PD Abel Pann, list 23/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Jubal
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:43
litografie, 25, 5 x 19, 7 cm, značeno PD Abel Pann, list 24/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Tubal-cain
Položka č.: 787Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:44
litografie, 26, 2 x 21 cm, značeno PD Abel Pann, list 25/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
The end of the first volume from the Creation until the Deluge
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:45
litografie, 16, 5 x 19 cm, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Pavliňák
(1946)
Sára a Jan
Položka č.: 789Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:46
čb. fotografie, 2003, 39,7 x 30,2 cm, sign. PD Pavliňák 2003, podpis Sáry Saudkové, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Petříček
(1883-1943)
Kajícník
Položka č.: 790Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:47
lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Ad. Petříček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Pirner
(1854-1924)
Dívka
Položka č.: 791Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:48
tužka, papír, 10 x 10,7 cm, sign. LN M.P., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Pitřík
(1959)
Postavičky
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:49
tempera, kombinovaná technika, karton, 2021, 32 x 46 cm, sign. DU Přemysl Pitřík 21, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Plocek
(1905-2001)
Zátiší s dýmkou
Položka č.: 793Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:50
kombinovaná technika, koláž, karton, 1981, 28 x 34,5 cm, sign. PD Vilém Plocek 1981, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Postl
(1769-1818)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:51
kolorovaný mědiryt, 28,5 x 43,5 cm, rám, značeno PD v desce Gestochenvon C. Postl; LD Gezeichnet von L. Janscha, grafika zašlá, u horního okraje a vlevo dole stopa po bělobě, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Ponorka M2
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:52
litografie, 2006, 15 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
ACE motor oil can, Autoplane motor oil can
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:53
litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Večerní Cola
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:54
litografie, 2024, 38 x 26 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 17/45
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Pepsi, 1950 VW Beetle
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:55
litografie, 2024, 38 x 27 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 13/50
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Autoportrét
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:56
dřevoryt, 30, 6 x 22, 5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Autoportrét II.
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:57
dřevoryt, 30, 7 x 22, 5 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Chalupa
Položka č.: 801Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:58
dřevoryt, 18 x 24 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu