Robert Jiran
(1975)
Surfařka
No.: 262Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:03
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/7, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Robert Jiran
(1975)
Černoška
No.: 261Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/3, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Robert Jiran
(1975)
Zamilovaný pár
No.: 260Auction price: 5.000 CZK (209 €)
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/4, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…
Robert Jiran
(1975)
Tři ženské akty
No.: 548Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:53
olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R, vzadu autorské razítko a signatura
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Robert Jiran
(1975)
Tukan
No.: 549Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:51
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…