Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ježíš a hodiny
No.: 828Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:25
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Don Quijote
No.: 742Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:04
suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Autoportrét II., s kočkou
No.: 741Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:03
suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Pietá
No.: 147Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, sign. lept B. Reynek (10,2 x 7,2cm) ve frontispisu, vyd. Zdeněk Řezníček, Kroměříž, 1940 (Sáňka uvádí 1941), ed. Magnificat, tisk grafického listu Alessandro de Pian, 200 výtisků, pův. brož, 56s., několik uvolněných archů, drobně opotřebená ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská…
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)