Jiří Lípa
Kostel
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:49
litografie, 2008, 14,4 x 9,9 cm, sign. PD Jiří Lípa 08, Antikvariát Dlážděná, působil v Grafické dílně ČFVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)