Jiří Lípa

  • Jiří Lípa

    Kostel

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:49

    litografie, 2008, 14,4 x 9,9 cm, sign. PD Jiří Lípa 08, Antikvariát Dlážděná, působil v Grafické dílně ČFVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)