Bohumil Krátký
(1913-2005)
Anděl na očích
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:31
litografie, 8,5 x 6 cm, sign. DU B. Krátký, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)