Jan Kavan
Jan Kavan
Bacchanalie II.
Položka č.: 282727Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:12
litografie, 1994, 22,5 x 15,7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 104/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Kavan
Bacchanalie I.
Položka č.: 282726Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:13
litografie, 1994, 23,5 x 15,7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 105/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)