Jan Kavan
(1947)žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
-
Jan Kavan
(1947)
Profil dívky se zvířaty
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:32
litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jan Kavan
(1947)
PF 2001
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:48
litografie, 2000, 10 x 7,3 cm, sign. DU J. Kavan, č. 67/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jan Kavan
(1947)
Sváteční skříň (PF 94)
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:30
litografie, 1993, 11 x 7,2 cm, sign. DU Jkavan 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jan Kavan
(1947)
Sova
Položka č.: 278838Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 14:28
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava
Položka č.: 279008Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:58
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil
Položka č.: 279007Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:56
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 279006Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:54
litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Karel IV.
Položka č.: 269006Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:21
litografie, 2015, 11 x 7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 29/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jan Kavan
(1947)
Rozbité sochy
Položka č.: 280256Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:15
litografie, 11,3 x 7 cm, sign. PD Kavan Jaroslav, 163/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Jan Kavan
(1947)
Žena s obrazem
Položka č.: 278085Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:41
lept, 1996, 12 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan 96, č. 77/150, Účastníkům XXVI. Mezinárodního kongresu F.I.S.A.E. v Chrudimi 1996 věnuje spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, bylo vydáno 150 výtisků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu