Tvář v chrámu
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:41
litografie, 1977, 15,4 x 10,9 cm, sign. DU Liesler 77, Ex libris J. De. Belder, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ex libris M. Ulrichové
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:42
dřevoryt, 1948, 8 x 6 cm, sign. DU Liesler 48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris V. Emingera
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:43
dřevoryt, 8 x 6 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris rodiny J. - S. Černých
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:44
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris M. Ulrichové
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:45
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris J. a S. Černých
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:46
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris Vemingera
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:47
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Exlibris M. Horníček
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:48
litografie, 1979, 8 x 9,5 cm, sign. PD Liesler 79, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)