Viktor Polášek
(1911-1989)
Na koni
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:23
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Viktor Polášek
(1911-1989)
Začtená dívka
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:24
litografie, 13 x 8,5 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)