Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Konvolut 10-ti exlibris
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:26
10x litografie, 21 x 10,5 cm, vše signováno, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:15
litografie, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris Josef Voseček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Ryba
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:16
litografie, 7 x 9,5 cm, sign. uprostřed Knobloch, Ex Libris Josef Voseček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Ryba na háčku
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:17
litografie, 8,5 x 7 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris Josef Voseček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Růže
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:18
lept, 8 x 4 cm, sign. DU Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:19
litografie, 8 x 9 cm, sign. DU Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Létající balon
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Exlibris Eugen René Lacroix
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Don Quijote
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Madona
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:23
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)